Podsumowanie rundy jesiennej!

Piłkarze Sarmacji Będzin po skończonej rundzie jesiennej sezonu 2016/2017 zakończyli treningi i udali się na zasłużony wypoczynek. Możemy więc na spokojnie podsumować minioną rundę, w której to Sarmaci zajęli wysoką - 3 lokatę w tabeli.

Więcej…
 

Podział punktów na koniec!

Dziś 19.11.2016r o godz.13.00 piłkarze Sarmacji Będzin w ostatniej kolejce rundy jesiennej sezonu 2016/2017 podejmowali na własnym stadionie drużynę Polonii Poraj. Goście tydzień temu byli sprawcami wielkiej niespodzianki pokonując lidera tabeli Gwarek Tarnowskie Góry 3:2.

 

Więcej…
 

Zwycięstwo nad Slavią!

Dzisiaj 11.11.2016r o godz.13.00 piłkarze Sarmacji Będzin rozegrali wyjazdowe spotkanie ligowe z drużyną Slavii Ruda Śląska. Początkowo mecz ten miał się odbyć 13.11 w niedzielę. Mimo Święta Niepodległości obie drużyny wybiegły na boisko walcząc o cenne dla siebie punkty. Gospodarze broniąc się przed spadkiem, a będzinianie walcząc o czołowe miejsce w tabeli.

Więcej…
 

Panki rozgromione!

Dziś 05.11.2016r o godz.13.00 piłkarze Sarmacji Będzin podejmowali na własnym stadionie zamykające tabelę KS Panki. Rozdrażnieni ostatnią pechową porażką z Wartą Zawiercie podopieczni trenera Krzysztofa Kiełba chcieli za wszelką cenę pokazać swoje umiejętności.

Więcej…
   

Następny mecz ligowy

Tabela


IV Liga sezon 2016/2017
  Dom  PełnaWyjazd
  MWRPP
Gwarek TG880024
Warta Zawiercie980124
3 Sarmacja B-n862020
Ruch R862020
RKS Grodziec960318
Nadwiślan Góra953118
GKS II Tychy951316
MKS Myszków951316
Szombierki850315
10 Polonia P943215
11 Raków II Cz.842214
12 Piast II Gliwic941413
13 Przemsza Siew.840412
14 Ruch931510
15 KS Panki931510
16 Górnik Piaski83059
17 Slavia R. Śl.82157
18 GKS II Katowice81255
  MWRPP
Gwarek TG17131340
Warta Zawiercie17122338
3 Sarmacja B-n17112435
Nadwiślan Góra1795332
Ruch R1793530
RKS Grodziec1790827
Przemsza Siew.1783627
Raków II Cz.1775526
Szombierki1781825
10 Piast II Gliwic1781825
11 MKS Myszków1773724
12 Górnik Piaski1772823
13 Polonia P1764722
14 GKS II Tychy17511116
15 Ruch17511116
16 Slavia R. Śl.17421114
17 KS Panki17311310
18 GKS II Katowice1723129
  MWRPP
Gwarek TG951316
2 Sarmacja B-n950415
Przemsza Siew.943215
Nadwiślan Góra842214
Warta Zawiercie842214
Górnik Piaski942314
Piast II Gliwic840412
Raków II Cz.933312
Ruch R931510
10 Szombierki931510
11 RKS Grodziec83059
12 MKS Myszków82248
13 Polonia P82157
14 Slavia R. Śl.92167
15 Ruch82066
16 GKS II Katowice91174
17 GKS II Tychy80080
18 KS Panki80080

PUCHARY

PUCHAR PODOKRĘGU SOSNOWIEC 2016/2017
III Runda
Niwy Brudzowice - Sarmacja 6:4 (1:2)

Wyniki Kolejki

17.
Kolejka
18.
Kolejka
19.
Kolejka
Nadwiślan Góra - Ruch 4:1
Szombierki - Piast II Gliwic 0:1
Ruch R - GKS II Tychy 3:2
Gwarek TG - RKS Grodziec 1:0
Sarmacja B-n - Polonia P 0:0
Przemsza Siew. - KS Panki 3:1
Górnik Piaski - Warta Zawiercie 0:3
Raków II Cz. - MKS Myszków 4:0
GKS II Katowice - Slavia R. Śl. 1:1

Sparingi Lato 2016

14.07.2016r BKS - LZS Piotrówka 4:2 (1:2)
16.07.2016r Wierna Małogoszcz - BKS 0:2 (0:0)
20.07.2016r Górnik Wojkowice - BKS 0:9 (0:5)
23.07.2016r BKS - Spójnia Landek 1:0 (1:0)
29.07.2016r BKS - Podbeskidzie II B.B 4:0 (2:0)
03.07.2016r BKS - LKS Czaniec 0:2
06.08.2016r Iskra Pszczyna - BKS 1:3 (0:2)

Transfery lato 2016/2017

Odeszli: Gargasz Dawid, Rzymowski Dominik, Gwiaździński Bartłomiej, Karpowicz Artur, Zawadzki Kacper
Przybyli: Buchcik Andrzej (Ruch Radzionków), Kowalski Mateusz (Rozwój Katowice), Maciejowski Dariusz (Zagłębie Sosnowiec),
Maryniok Robert (Stadion Śląski), Sadowski Damian (Ruch Radzionków), Tyszczak Alex (Polonia Łaziska Górne),
Nowak Łukasz (MKS Myszków)


Sarmacja w Pucharze



Urodziny

Żaden zawodnik nie ma urodzin w najbliższych dniach!

Odsłony:

Odwiedziło nas dzisiaj :10
Wczoraj:199
W tym tygodniu:1458
W tym miesiącu:356
Ogólnie:976909

Gościmy:

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość