Sarmacja wciąż wygrywa!

Dziś 23.07.2016r o godz.11.00 na własnym stadionie piłkarze Sarmacji Będzin w meczu testowym podejmowali innego czwartoligowca – Spójnię Landek.

Więcej…

 

Wilki zamiast Concordii!

Nadciągają kolejne zmiany przed nadchodzącym sezonem 2016/2017!

 

Więcej…
 

Ostre strzelanie w Wojkowicach!

Dziś 20.07.2016r o godz.17.30 piłkarze Sarmacji Będzin rozegrali w Wojkowicach swój kolejny mecz sparingowy. Pierwotnie rywalem ich miała być Sparta Lubliniec, ale niespodziewana śmierć Prezesa klubu zmusiła ich do rezygnacji ze spotkania. Na szczęście miejscowy Górnik bez problemu zdecydował się na zastępstwo.

Więcej…
 

Zwycięstwo na wyjeździe!

Dziś 16.07.2016r o godz.11.00 piłkarze Sarmacji Będzin rozegrali wyjazdowe spotkanie sparingowe z beniaminkiem III ligi drużyną Wierna Małogoszcz.

Więcej…
   

Sparingi Lato 2016

14.07.2016r BKS - LZS Piotrówka 4:2 (1:2)
16.07.2016r Wierna Małogoszcz - BKS 0:2 (0:0)
20.07.2016r Górnik Wojkowice - BKS 0:9 (0:5)
23.07.2016r BKS - Spójnia Landek 1:0 (1:0)
29.07.2016r BKS - Podbeskidzie BB II (dom) 
06.08.2016r Iskra Pszczyna - BKS (wyjazd)

Tabela


IV Liga sezon 2015/2016
  Dom  PełnaWyjazd
   MWRPP
Gwarek TG Gwarek TG15123039
Ruch Radz. Ruch Radz.15120336
GKS II Katowice GKS II Katowice15103233
MKS Myszków MKS Myszków15103233
5  Sarmacja B-n Sarmacja B-n1593330
Concordia K Concordia K1592429
Polonia Poraj Polonia Poraj1585229
RKS Grodziec RKS Grodziec1592429
Przemsza Siew. Przemsza Siew.1591528
10  Raków II Cz. Raków II Cz.1574425
11  Slavia R. Śl. Slavia R. Śl.1572623
12  Górnik Piaski Górnik Piaski1554619
13  Górnik Wesoła Górnik Wesoła1533912
14  Unia Ząbkowice Unia Ząbkowice15311110
15  Zieloni Żarki Zieloni Żarki1522118
16  Przyszłość C. Przyszłość C.1520136
   MWRPP
Gwarek TG Gwarek TG30218171
Ruch Radz. Ruch Radz.30202862
3  Sarmacja B-n Sarmacja B-n30186660
RKS Grodziec RKS Grodziec30176757
MKS Myszków MKS Myszków30175856
Polonia Poraj Polonia Poraj30148850
GKS II Katowice GKS II Katowice301441246
Przemsza Siew. Przemsza Siew.301441246
Slavia R. Śl. Slavia R. Śl.301361145
10  Concordia K Concordia K301341343
11  Raków II Cz. Raków II Cz.301161339
12  Górnik Piaski Górnik Piaski301141537
13  Górnik Wesoła Górnik Wesoła30751826
14  Zieloni Żarki Zieloni Żarki30542119
15  Unia Ząbkowice Unia Ząbkowice30542119
16  Przyszłość C. Przyszłość C.3020286
   MWRPP
Gwarek TG Gwarek TG1595132
2  Sarmacja B-n Sarmacja B-n1593330
RKS Grodziec RKS Grodziec1584328
Ruch Radz. Ruch Radz.1582526
MKS Myszków MKS Myszków1572623
Slavia R. Śl. Slavia R. Śl.1564522
Polonia Poraj Polonia Poraj1563621
Przemsza Siew. Przemsza Siew.1553718
Górnik Piaski Górnik Piaski1560918
10  Raków II Cz. Raków II Cz.1542914
11  Concordia K Concordia K1542914
12  Górnik Wesoła Górnik Wesoła1542914
13  GKS II Katowice GKS II Katowice15411013
14  Zieloni Żarki Zieloni Żarki15321011
15  Unia Ząbkowice Unia Ząbkowice1523109
16  Przyszłość C. Przyszłość C.1500150

Wyniki Kolejki

29.
Kolejka
30.
Kolejka
Raków II Cz. - RKS Grodziec 2:5
Unia Ząbkowice - MKS Myszków 0:3
Górnik Piaski - Przyszłość C. 4:0
Przemsza Siew. - Ruch Radz. 3:2
Concordia K - Górnik Wesoła 5:0
Sarmacja B-n - Gwarek TG 1:1
GKS II Katowice - Polonia Poraj 0:4
Zieloni Żarki - Slavia R. Śl. 0:2
MKS Myszków - Zieloni Żarki 2:1
Slavia R. Śl. - GKS II Katowice 1:4
Polonia Poraj - Sarmacja B-n 1:3
Gwarek TG - Concordia K 2:0
Górnik Wesoła - Przemsza Siew. 2:2
Ruch Radz. - Raków II Cz. 2:0
RKS Grodziec - Górnik Piaski 3:2
Przyszłość C. - Unia Ząbkowice 3:0

Transfery wiosna 2015/2016

Odeszli: Kowalik Igor - ?, Gad Łukasz - Górnik Piaski, Maćkowski Bartosz - Spójnia Osiek, Barchan Bartosz - Unia Strzemieszyce, 
Wawrzyniak Tomasz ?, Pietrek Adam ?
Przybyli: Gad Marcel - Górnik Piaski, Gargasz Dawid - Polonia Bytom, Gwiaździński Bartłomiej - LZS Piotrówka, Rzymowski Dominik - Ruch Chorzów, Malicki Remigiusz - KKS Kalisz, Karpowicz Artur - Górnik Piaski, Zawadzki Kacper - Zieloni Żarki

Sarmacja w Pucharze



Urodziny

Patryk Klimek
Patryk Klimek
za 20 dni rozpoczyna 21 lat
16. sierpień 2016
(ur. 16.08.1995)

Odsłony:

Odwiedziło nas dzisiaj :52
Wczoraj:302
W tym tygodniu:642
W tym miesiącu:10512
Ogólnie:924344

Gościmy:

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości